Pre uľahčenie nákupu ponúkame postup objednania a doručenia tovaru :

•Tovar sa objednáva elektronicky cez e-shop.

•Cena pri jednotlivých položkách je zadaná buď za daný balíček, alebo za 1 kilo. Pri egalizovaných balíčkoch bude výsledná cena presná neprepočítaná. Pri objednávkach na kilá bude cena prepočítaná na presnú váhu dodaného mäsa.

•Platba za tovar sa uskutočňuje v hotovosti pri preberaní tovaru. Platba vopred nie je možná z dôvodu rozličných gramáží dodávaného tovaru.

•Dostupnosť tovaru na našom e-shope je závislá na samotných výrobcoch produktov. V prípade, že vami vybraný produkt nebude dostupný, budeme vás informovať telefonicky.

•Storno objednávky. Objednávku je možné stornovať do uzávierky objednávok. V prípade storna po uzávierke a v prípade, že sa nám tovar nepodarí stornovať u výrobcu, je zákazník povinný uhradiť objednaný tovar.

• Reklamačný poriadok. Za reklamáciu sa považuje dodanie tovaru, ktorý nebol na objednávke. Tovar, ktorý má poškodený obal. Taktiež sa za reklamovaný tovar považuje každý tovar, ktorý nie je v súlade s predajným daňovým dokladom.

cena za dopravu v rámci okresov Zvolen, Banská Bystrica balné a služby doručenia tovaru k Vám domov bude účtovaná 1,90 euro s DPH. Doprava v rámci okresov Detva, Krupina, Žiar nad Hronom, Žarnovica a Banská Štiavnica bude účtovaná 2,90 euro s DPH. Cena dopravy mimo týchto okresov bude účtovaná individuálne podľa dohody so zákazníkom. 

Registrácia nového účtu

Máte už účet?
Prihlásenie alebo Reset hesla