Na Slovensku vzrástol dopyt po zdravých a čerstvých slovenských potravinách. Napriek tomu je dostupnosť týchto potravín pomerne nízka a cena vysoká. Naša komôrka vznikla práve z tohto dôvodu. Našim cieľom je a vždy bude ponúknuť zákazníkom kvalitné, zdravé a hlavne zaručene slovenské výrobky.

Našim poslaním je zjednodušiť prístup ku kvalitným slovenských potravinám a tým podporiť našich slovenských farmárov. Našim cieľom je zjednodušiť nakupovanie slovenských potravín a tým šetriť váš čas. Zdravé slovenské potraviny, ktoré si objednáte vám doručíme po dohode až k vám domov alebo na Vami určené miesto.


Zdravie je relatívny pojem, ktorý si upevňujeme hlavne zdravým stravovaním.


Všetko začína práve nákupom zdravých potravín. Chceli by sme Vám umožniť nákup, pri ktorom nebudete musieť stráviť hodiny hľadaním pôvodu potravín, čítaním etikiet výrobcov. Našim cieľom je ponúknuť našim zákazníkom rýchly, zdravý a bezstarostný nákup.  :-)


Váš nákup si môžete vyskladať z  čisto Slovenských potravín, ktoré k Vám budú doručené priamo od výrobcu. Nemusíte sa báť, že Váš tovar čaká niekde na sklade. Zabezpečíme prepravu Vášho nákupu až k Vám domov.

 

Mnoho dnešných potravinových obchodov a reťazcov ponúka rôzne alternatívy zdravých potravín. Hoci prečítaním etikety to má od zdravej potraviny veľmi ďaleko.

Registrácia nového účtu

Máte už účet?
Prihlásenie alebo Reset hesla